✘هــوادارانــ عبــدالله روا✘

Home | Email | Profile | Desinghttp://6taeea.ir/main/wp-content/themes/DBS-Hector/timthumb.php?src=http://6taeea.ir/main/wp-content/uploads/2013/01/Farshe-Sepid_Shakhes_Mosahebe_Rava1-640x272.jpg&h=400&w=940&zc=1

مجریان جدید ناگزیر از مقایسه شدن با مجریان  قبلی‏‌اند؛
زانکه تقلید آفت هر نیکوئی‌ست*

 

» مهدی صالح‌پور، رعنا شمس | ریسک‌پذیری و ماجراجویی یکی از خصیصه‌های آدم‌های موفقی است که می‌خواهند قدم بزرگی بردارند و جایی برسند که تا به حال نبوده‌اند. همیشه، قدم گذاشتن در راهی که دیگران قبل‌تر بارها و بارها رفته‌اند کار آسانی نیست. جدا از این که خیلی وقت‌ها راه، به همراهی یک راه‌بلد نیاز دارد، دشواری‌هایی دارد که «مقایسه شدن» با «از آن راه رفته‌های قبلی» یکی از آفت‌های آن است. روا، مجری جوان برنامه‌ی فرش سپید راه خودش را می‌رود، الگوبرداری می‌کند یا تقلید؟

ـ تو فقط می توانی ژانر نوجوانانه اجرا کنی یا فکر می‌کنی آدم جامعی هستی و می‌توانی ژانرهای دیگر را هم تجربه کنی؟
اگر کسی بگوید که من آدم جامعی هستم که حرف خیلی خنده‌داری زده. همیشه این امکان وجود دارد که آدم به خودش چیزی اضافه کند، یعنی در جهت جامع شدن قدم بر دارد. تجربه‌ی برنامه‌ی شیش تاییا و به تبع آن فرش سپید اولین تجربه‌ی من در این ژانر و این نوع برنامه بود. خیلی برایم ماجراجویانه بود. خدا را شکر می‌کنم که به‌ گواه نظرات مردم، به یک موفقیت نسبی رسیدم. اما بیش‌ترین تجربه و تسلط‌م هنوز که هنوز است در ژانرهای مختلف دیگر است، مخصوصا اجتماعی. اجرای ماه محرم را هم که دیدید. داشته‌های ذهنی خودم در آن زمینه‌های دیگر باز غنی‌تر بوده و خودم را هم نمی‌خواهم محدود کنم، اگر که بدانم که یک روزی می‌توانم برنامه‌ی دیگری، در ژانر دیگری را در حد خودم خوب اجرا کنم به آن هم گریز می‌زنم.

ـ با این که می‌گویی این ژانر اجرا ژانری نبود که قبلا امتحان و تجربه‌اش کرده باشی، چه طور جرئت کردی دل به دریا بزنی؟
من به گروهی که باهاش کار می‌کردم و به توان‌مندی‌ای که فکر می‌کردم استعدادش در وجودم هست اعتماد داشتم؛ باز به توانایی این گروه در بهره‌گیری از این استعداد اعتماد بیشتری داشتم. ایمان داشتم این گروه می‌تواند از استعدادی که وجود من هست به خوبی و درستی بهره‌گیری کند. پیش از این چند سال کار کرده بودم و کسی از این خاصیت من استفاده نکرده بود. الان هم خیلی خوشحالم که داریم با هم کار می‌کنیم.

ـ به نظر می‌رسد که سبک اجرای تو تشابه زیادی به سبک اجراهای نوجوانانه‌ی برنامه‌های سابق تلویزیون دارد؛ چه قدر از اجرایت تقلید و پیروی از دیگران است و چه قدرش مختص به خود توست؟
من فکر می‌کنم اگر اجرای من چیزی دارد که به عنوان مثال شبیه به اجرای فرزاد حسنی کوله پشتی یا علی ضیای نیمروز شده، می‌تواند چند دلیل داشته باشد…

ـ خودت قبول داری اصلا؟
خودم احساس نمی‌کنم، چون قطعا چنین کاری نمی‌کنم. اما نمی‌توانم خیلی هم گارد بگیرم، چرا که احتمالا این طور هست که خیلی‌ها این را می‌گویند. این‌هایی که می‌گویم هم تعدادشان مدام در حال کم شدن است و انگشت‌شمار شده‌اند، اما خب هنوزم تعدادی هستند که این نظر را داشته باشند. همیشه هم این طور است که مجریان جدید خواسته و ناخواسته با مجریان قبلی مقایسه می‌شوند، مگر این که خیلی خط‌شکنی کنند و با شکل اجرای بسیار نویی وارد گود شوند؛ به نظرم خانم ژیلا صادقی بین مجریان خانم چنین کاری کرد. نوعی از اجرا را با ورودش آورد که قبل از خودش نبود و هیچ خانمی قبل از ایشان به این سبک اجرا نمی‌کرد.

ـ تو خودت از مجریان اسبق خط و راه نگرفتی؟
آگاهانه خیر. اما همه‌ی ما قبل از این که وارد کار بشویم بیننده و مخاطب تلویزیون بودیم و بعد آمدیم و شدیم مجری تلویزیون. برای همین به قطعیت نمی‌توانم بگویم که هرگز ناخودآگاه هیچ تاثیری نگرفته‌ام؛ البته این را در مورد فرزاد حسنی با اجرای کوله پشتی‌اش بیشتر می‌توانم بگویم، در زمینه‌هایی خیلی هم خوب است که از اجرای فرزاد حسنی الگو بگیریم. اما تقلید کردن نه؛ تقلید کردن خودش یک توان‌مندی‌ای می‌خواهد که در وجود من نیست. فرزاد حسنی در زمینه‌ی آماده‌سازی ذهن برای یک اجرای خوب همین الان هم الگوی من است. بله خیلی آدم باسوادی است، خیلی خوب از کلمات استفاده می‌کند، کلام در دستش است. چون اسم فرزاد را آوردید روی همین نمونه ادامه می‌دهم؛ الگو قرار دادنش به منزله‌ی تقلید کردن ازش نیست. هر کسی در زمینه‌های هنری بخواهد از کسی تقلید کند، محکوم به شکست یا فراموشی است. کما این که در شعر هم داریم؛ خیلی‌ها آمده‌اند مثل حافظ شعر بگویند، چندین شاهنامه‌ی حماسی داریم اما هیچ کدام ماندگار نشدند چون چیزی از خودشان نداشته‌اند و فقط تقلید کرده‌اند. اما علی ضیا و من، محکومیم به شبیه هم به نظر رسیدن. اگر این اتفاق، اتفاق بدی‌ست، ما ناگزیر و محکومیم.

ـ علی ضیای نیمروز یا علی ضیای ویتامین۳؟
حقیقتش را بخواهید ویتامین۳ را ندیده‌ام، چون خوابم. من به صورت تخصصی علی ضیا را فقط در نیمروز دیده‌ام. کاراکتر علی ضیا در نیمروز مگر با جاهای دیگر خیلی متفاوت است؟

ـ به نظر من آره، هست.
نمی‌دانم. من در ماه عسل چیزهای دیگری از علی ضیا دیده‌ام. فکر می‌کنم علی ضیائی که در نیمروز دیدم و خیلی از توانایی‌هایش بهره‌گیری شد، از منظر هنری به علت این که تحت هدایت و کارگردانی همان گروهی بود که الان دارد من را هدایت می‌کند، ناخودآگاه شبیه هم می‌شود دیگر.

* زانکه تقلید آفت هر نیکوئی‌ست/ گر بود تقلید اگر کوه قویست . ــــ مولوی

ــ ادامه دارد.

شنبه سی ام دی 1391| 14:13|♥♥setareh♥♥


ســلام و درود

و

تبـــریک های فــــــــــــراووووووان

خدمت همـــــه استقلــــالی های گل گلاب

آفرین که کم نذاشتید و جلوی پرسپولیسی ها شان تیم رو حفظ کردید

اگه علی کریمی برنده میشد میم ص صابون و م آی کلاه دار که به کنار

خودم برخورد شـــدید با همه میکردم

چهارشنبه بیست و هفتم دی 1391| 14:11|♥♥setareh♥♥


سلام

بالاخره این همه چشم انتظاری بعد سه هفته

که برای ما به اندازه 3 قرن گذشت تیتراژ فرش سپید آماده شد...!!!!

واین تیکه ش خیلی باحاله

[سفـــره کوکــب خانومُ عشـــقه]

======

و امـــا :

موضــوع هفـــته

..:::فـوتـبـال:::..

سوال : کدومشون؟

7-فــرهاد مجیـــدی  8-عـــلی کــریمی

این شماره ها که کنار اسم بازیکناست شماره پیرهن بازیکن ها هستش

شما باید یکی از شماره های 7 یا 8 رو به30000266 بفرستید

یکشنبه بیست و چهارم دی 1391| 19:6|♥♥setareh♥♥|


♫: دانلود کنید


خبر دارم که اومدی، با این که تو بی‌خبری
دلم گواهی می‌ده که، بازم تو پشت این دری

تو اومدی تا شب نیاد، تو اومدی که غم بره
تو اومدی تا خیره شم، به خنده‌ت و دلم بره

تو اومدی که بی‌کسی، سر نبره حوصله‌مُ
که بندازم به زیر پات، فرش سپید دلمُ

خبر داری که وقتی از راه می‌رسی چیا می‌شه؟
خبر داری پشت سرت یه شهر ردپا می‌شه؟

جاده بازم منتظره، کاشکی که هم‌سفر بشی
خبر دادن بی‌خبری، خدا کنه خبر بشی


برای نظردهی کلیک کنید

یکشنبه بیست و چهارم دی 1391| 16:11|♥♥setareh♥♥


بسم رب الشهدا و الصالحین

ولاتحسن الذین قتلوا فی سبیل الله امواتـــا بل احیاء عند ربهم یرزقون

وکسانی که در راه خدا شهید شده اند مرده نپندارید بلکه آنان زنده اندو نزد پروردگارشان

روزی داده خواهند شد(سوره آل عمران آیه ۱۶۹)


امروز۲۲دی روز شهادت مردی از جنس بهشتِ

 

 مردی که در ۲۶سالگــــی شربت شیرین شهادت

 

را نوشیده است.

 

معلمی مهربان ...

 

شهید جــــهانگیر روا بروجنی

 

پدر آقای عبدالله روا که در عملیات کربلای پنج و در

 

منطقه عملیاتی شلمچه و در۲۲دی ۱۳۶۵به شهادت رسیدن


برچسب‌ها: جهانگیر روا, پدر آقای روا
یکشنبه بیست و چهارم دی 1391| 14:27|♥♥setareh♥♥


خوب عکسای پشت و روی صحنه فرش سپید این هفته

البته تمام روز ها نیست

چون به گفته مدیر محترم سایت :

این هفته دوربین داشتیم، عکاس نداشتیم، عکاس داشتیم دوربین نداشتیم، سوژه داشتیم عکاس و دوربین‌ش رفته بودن یه جای دیگه و کلن جاتون خالی دل‌تون نخواد ضرب‌المثل قیف و قیرُ به چشم‌مون دیدیم. این عکس‌هایی هم که الان می‌بینین مال روزی‌ه که قانون مورفی گازمون نگرفته بود و هم عکاس بود، هم دوربین‌ش، و هم سوژه!

مجریشون "مرکس"

Farshe Sepid - Hafteye Sevvoml - 03

Farshe Sepid - Hafteye Sevvoml - 02Farshe Sepid - Hafteye Sevvoml - 01

Farshe Sepid - Hafteye Sevvoml - 04Farshe Sepid - Hafteye Sevvoml - 05

Farshe Sepid - Hafteye Sevvoml - 06

Farshe Sepid - Hafteye Sevvoml - 07

Farshe Sepid - Hafteye Sevvoml - 08Farshe Sepid - Hafteye Sevvoml - 09

Farshe Sepid - Hafteye Sevvoml - 10

ای جونم ... کوب ...!

Farshe Sepid - Hafteye Sevvoml - 11

Farshe Sepid - Hafteye Sevvoml - 12

از دوست عزیز و صمیمی خودم که واقعا بهش مدیونم(نازنین جون)

تشکر میکنم

زحمت تایپ این پست رو دوشش بود...!

پنجشنبه بیست و یکم دی 1391| 11:53|♥♥setareh♥♥|http://6taeea.ir/main/wp-content/themes/DBS-Hector/timthumb.php?src=http://6taeea.ir/main/wp-content/uploads/2013/01/Farshe-Sepid_Shakhes_Mosahebe_Rava-640x272.jpg&h=130&w=270&zc=1

نظرسنجی محبوب ترین مجری حواشی زیادی درست کرد؛

حق انتخاب با مردم است

» مهدی صالح‌پور، رعنا شمس | نظرسنجی بهترین مجری تلویزیون که دو هفته‌ی پیش در برنامه‌ی تلویزیونی «فرش سپید» گروه نوجوان شبکه دو سیما برگزار شد سر و صدای زیادی به پا کرد و حواشی زیادی به وجود آورد. همان‌طور که از قبل انتظار می‌رفت، با دو دوتا چهارتایی ساده‌ و چیدن چند فاکتور اصلی کنار هم، برتری تعدادی از مجریان پیش از پایان نظرسنجی هم قابل حدس بود. اما آن چه باعث برتری، رجحان و محبوبیت یک مجری بین دیگران می‌شود، جدا و به دور از هیجان و تبی که در روزهای نظرسنجی بین شرکت‌کنندگان نوجوان و جوان برنامه حکم‌فرما بود، هنوز قابل بررسی است.

ـ چرا در نظرسنجی فرش سپید اول دوم شدی بعد سوم شدی؟

اولا هر دوی‌ش برای من جای خوش‌حالی‌ست چون این نشان می‌دهد که تعدادی از آدم‌ها هستند که اجرای من را پسندیده‌اند و خیلی هم ازشان ممنونم. دوم این که برای من برد است، من این را برای خودم یک افتخار می‌بینم و خیلی هم متشکرم از مخاطبان برنامه که این اتفاق را رقم زدند. فکر می‌کنم نظر مردم، یعنی کسانی که نظرشان این بوده که من می‌توانم آن اسمی باشم که توی پیامک‌شان می‌فرستند، روزهای اول این کار را کردند؛ روزهای بعد تعداد دیگری که با خبر شده بودند، بعد آن‌ها شروع کرده بودند به رای دادن. فکر کنم روز اول باخبر نبودند، بعد باخبر شدند و این اتفاق باعث شد که درصدها جابه‌جا شود. خیلی هم فرقی نمی‌کند، اصل‌ش همین حضور همه‌جانبه‌ی تعداد زیادی از مخاطبان بوده که خب همین برای ما باعث دل‌گرمی بود.

FS_Mosahebe_Rava_NazarSanjiEjra_02

ـ فکر می‌کنی اگر این برنامه، برنامه‌ی خودت نبود و یک برنامه‌ی دیگری در یک شبکه‌ی دیگری بود و نظرسنجی می‌گذاشت بار هم تو جزو سه چهار نفر اول بودی؟

من در مورد این مطلب با اطمینان می‌گویم که نه، این اتفاق نمی‌افتاد و اصلا منطقی هم نیست که این اتفاق بیافتد. من نسبت به اکثریت قریب به اتفاق اسامی‌ای که به ۳۰۰۰۰۲۶۶ پیامک فرستاده شد سابقه‌ی کم‌تری دارم در رسانه‌ی ملی‌مان.  همین اتفاق هم بعد از هفتاد برنامه افتاد. خیلی‌ها هستند که مخاطب برنامه‌ی ما نیستند و من را نمی‌شناسند ولی دیگران را می‌شناسند و از این سوال و این نظرسنجی باخبرند و به آن‌ها رای می‌دهند اصلا خیلی‌ها ممکن است من را نشناسند، دنیایی از شبکه‌ها‌ی استانی داریم. حق انتخاب با مردم است. رندوم هم که حساب کنی خیلی از مردم هنوز من را ندیده‌اند، تازه شاید ببینند هم تعدادی باشند که از من خوش‌شان نیاید. تعداد زیادی از مردمی که به اجرای من علاقه‌مندند بیننده‌ی فرش سپید هم هستند، خب مطمئنا رای من در برنامه‌ی خودمان از خیلی‌ها بالاتر می‌رود.

ـ اکثر مخاطبانی که در نظرسنجی شرکت کردند نوجوان بودند، به نظرت چرا خیلی از مجریان قدرتری مثل آقای شهیدی‌فرد رای بالایی نداشتند؟ مخاطبان ما به برنامه‌هایی که آنان اجرا می‌کنند اهمیتی نمی‌دهند و ژانر برنامه‌هایی که می‌بینند آن نیست، یا به این خاطر است که تعدادی از این مجریان الان آنتن ندارند؟

مطمئنا همان کسی هم که در حال حاضر به من رای داده خودش متوجه و معترف به این هست که من با مثلا محمد صالح‌علاء و شهیدی‌فرد حداقل در یک سری از ژانرها خیلی فاصله داریم. اصلا کاری که از محمد صالح‌علاء ساخته است شاید تا آخر عمرم هم از من ساخته نباشد و متقابلا شاید کاری که از من ساخته است در حوزه‌ی تخصص و توان‌مندی خیلی‌های دیگر نباشد. ببینید، محمد سلوکی هم در برنامه گفت که الان این مقایسه مقایسه‌ی درستی نیست. مگر می‌توانیم مثلا بگوییم بخاری بهتر است یا یخچال؟! هر دویش در یک زمینه‌ای لازم است به هر حال. راهی که من برای خودم تعیین کردم که در مسیرش قدم بر دارم، خیلی فیلدش جداست از تخصصی که محمد صالح‌علاء سال‌هاست دارد با استفاده از آن برنامه اجرا می‌کند، شهیدی‌فرد، فرزاد حسنی و یا به همین ترتیب خیلی‌های دیگر. شاید اجرای من، یک دنبال کردن به هدف به اعتلاء رساندن ژانری باشد که فرزاد حسنی از نظر من خط‌شکنش بود. ممکن است مثلا در این سیستم بشود گفت که اجرا، آن هم کمی البته، نه زیاد، شبیه می‌شود و یا شمه‌ای از آن اجرای خاص پیدا می‌کند، اما باز هم کار دوستانی که نام برده شد با کار من خیلی متفاوت است. زبان نوجوان امروز هم این است؛ زبانش زبان برنامه‌ی فرش سپید است. زبان نوجوان امروز مثلا زبان برنامه‌ی دو قدم مانده به صبح نیست. نه زمانی هست که نوجوان بتواند برنامه را ببیند، نه بحث‌هایی دارد که دغدغه‌ی آنی و به‌روز نوجوانان باشد، پس طبیعتا برنامه‌ی من را می‌بیند و خب وقتی هم که برنامه‌ی من را ببیند، بین من و من، من را انتخاب می‌کند.

 

…ادامه دارد.

پنجشنبه بیست و یکم دی 1391| 11:51|♥♥setareh♥♥


یه کارت پستال که خودم ساختم

تقدیم به همه هوادارای فرش سپید و عبدالله روا

http://8pic.ir/images/g3skat4le3h4hxz410r1.gif

پنجشنبه بیست و یکم دی 1391| 11:27|♥♥setareh♥♥


موضوع این هفته‌مون همون‌طور که از تیتر فهمیدین و قبل‌تر هم تو تیتراژ به‌تون گفتیم «نویسندگی»ه. طبق روال همیشه، شنبه با یه مسئول مرتبط ارتباط تلفنی می‌گیریم که ازش بپرسیم با این استعدادهای نویسندگی که دارن هدر می‌رن چی کار باید کرد. روز یک‌شنبه و دوشنبه شما رو با دو عدد استعداد نویسندگی ـ یکی خانم‌دختر و یکی هم آقاپسر ـ‌ مواجه می‌کنیم و روز سه‌شنبه هم میزبان یه نویسنده‌ی خوب و باسابقه‌ی نیک خواهیم بود،‌ ان‌شاءالله تعالی!

پرونده‌ی نظرسنجی پیامکی‌مون هم این هفته با سوال «بهترین و محبوب‌ترین نویسنده از نظر شما» تا روز سه‌شنبه باز ِ بازه: ۳۰۰۰۰۲۶۶

طبق معمول هم که بنده تو سایت ۲۴ساعته ـ البه غیر از یه ساعتایی! ـ‌ کمر به خدمت شما بسته‌م!

در ضمن، تا یادم نرفته بگم دم یکان‌یکان‌تون هم گرم و داغ و سوزان که انقد باحال و فعالین، چه این‌جا با کامنتاتون، چه با پیامکاتون. همه‌تون تو دل‌مون یه جای خوبی دارین
شنبه شانزدهم دی 1391| 14:8|♥♥setareh♥♥|


FS_NazarSanji_Khanandegi_02

چهارشنبه سیزدهم دی 1391| 15:3|♥♥setareh♥♥


» رعنا شمس ـ علی رضوی خبرنگار حوزه‌ی موسیقی است که خوانندگان همشهری جوان سابقا نام او را در سرویس موسیقی این مجله می‌دیدند و علاقه‌مندان موسیقی هم نوشته‌های او را در سایت‌های معتبر موسیقی، مثل موسیقی ما و روزنامه‌ها و مجلات معتبر دیگر بسیار دیده‌اند و با او آشنا هستند. در بحث داغ این هفته که انتخاب بهترین و محبوب‌ترین خواننده از نظر شما بود، به سراغ رضوی جوان رفتیم و با توجه به سابقه‌ای که در حوزه‌ی موسیقی دارد، گمانه‌‌اش را در مورد این که احتمالا چه کسی برتر خواهد شد پرسیدیم.

AliRazavi

علی رضوی: به نظر من، با توجه به طیف مخاطبان برنامه‌ی فرش سپید، محسن چاووشی و مازیار فلاحی خواننده‌ی برتر نظرسنجی شما خواهند بود. فلاحی، خودش را با سریال قلب یخی خوب معرفی کرد و به مردم شناساند و با توجه به ژانری که دارد، یعنی موسیقی رومانتیک، ملایم و جوان‌پسند به شدت مورد استقبال مخاطب برنامه خواهد بود؛ تیپ روحی نوجوانان و جوانان در این رنج سنی به حال و هوای موسیقی فلاحی خیلی نزدیک است.

اما در مورد چاووشی. شاید چاووشی به اندازه‌ی دیگر خوانند‌گان فراوانی مخاطب نداشته باشد، اما مخاطبان و طرف‌داران پر و پا قرصی دارد. تیپ چاووشی مثل جان لنون بیتلز می‌ماند؛ و تیپ طرف‌داران او هم تیپی پررنگ، متعصب و فعال است که او را تنها نمی‌گذارند، برای همین حدس می‌زنم با اختلاف از خیلی‌ها بالاتر برود.
تجربه‌‌ام در روزنامه‌ی هفت صبح و سایت موسیقی ما می‌گوید که باز چاووشی با اختلاف زیاد برتر خواهد شد. به نظرم طرف‌داران موسیقی در این رنج سنی معمولا دو گروه عمده‌اند. اولی‌ها که عاشق‌پیشه‌اند و سراغ فلاحی و مانند او می‌روند، و گروه دومی که سخت و تلخ‌اند چاووشی را انتخاب می‌کنند. اما باز باید دید مخاطبانی که در نظرسنجی شرکت می‌کنند در نهایت چه‌قدر می‌خواهند ما را غافل‌گیر کنند.

چهارشنبه سیزدهم دی 1391| 15:2|♥♥setareh♥♥|


Ravaa_02

وقت شکرخند لبت که می‌رسه/ تو قهوه‌ی تلخ چشات شیرین می‌شـم
وقتی تو هستی از همیشه بهترم/ وقتی می‌خندی اما بهترین می‌شمچهارشنبه ششم دی 1391| 21:48|♥♥setareh♥♥|


نظر سنجی بهترین مجـــــــــــری!


این هفته که اولین هفته ی برنامه ی فرش سپید ه، با توجه به موضوع هفته مون، ازتون خواستیم که بهترین و محبوب ترین مجری تلویزیون رو انتخاب کنید. از دیروز همینجوری سامانه پیامک مون رو مورد لطف و عنایت قرار داده و همینجوری سیل پیامک هاست که داره میاد!

http://6taeea.ir/main/wp-content/themes/DBS-Hector/timthumb.php?src=http://6taeea.ir/main/wp-content/uploads/2012/12/behtarinmojri-640x360.jpg&h=400&w=940&zc=1

====

عکسهای فرش سپید قسم اول

با چوق جدید میکوبم دهنت...!

مرسی از سین آی کلادار

منبع:فرش سپیــد

====

سوال این هفته:

محبوب ترین و بهترین مجری کیه؟

احسان علیخانی ، عبدالله روا ، سید علی ضیا ، سایر مجریان

30000266

یکشنبه سوم دی 1391| 18:0|♥♥setareh♥♥


http://6taeea.ir/main/wp-content/themes/DBS-Hector/timthumb.php?src=http://6taeea.ir/main/wp-content/uploads/2012/12/Shakhes_Logo_FS-640x272.jpg&h=400&w=940&zc=1

سرویس بازتاب فرش سپید – لینک منبع:    

                                   تهران / واحد مرکزی خبر / مکتوب ۱۳۹۱/۱۰/۰۲

 

حامد جوادزاده تهیه‌کننده این برنامه در مصاحبه با خبرنگار ما با اعلام این خبر افزود: فرش سپید ساعت ۱۸ امروز با اجرای عبدالله روا روی آنتن می‌رود، برنامه‌ای که به نوجوانان کمک می‌کند تا استعدادهای خود را بشناسند و آن‌ها را پرورش دهند.
جوادزاده با اعلام این‌ که « فرش سپید» جای‌گزین شیش تاییا می‌شود، افزود: با این برنامه در حقیقت شیش‌تاییاست که با ساختاری منسجم‌تر و جذاب‌تر به خانه مخاطبان می‌رود.
وی با بیان این که «فرش سپید» از بخش‌های مختلفی مانند کتاب‌خوانی ، نقد فیلم ، آموزش عکاسی و دانستنی‌ها تشکیل شده‌است گفت: « استعدادیابی» مهم‌ترین هدف این برنامه است و بر اساس توافق‌های صورت گرفته نوجوانانی که از طریق این برنامه معرفی شوند تحت حمایت نهادهای مختلفی مثل انجمن نخبگان ، ‌وزارت ارشاد و بسیج هنرمندان قرار می‌گیرند.
وی افزود: نوجوانان نخبه می توانند از طریق تلفن‌های این برنامه با ما تماس بگیرند و یا سابقه کاری خود را روی سایت برنامه بگذارند تا بتوانیم با آن‌ها تماس بگیریم.
به گفته این تهیه‌کننده «فرش سپید» هر هفته با یک موضوع ویژه روی آنتن می‌رود و طی آن از بهترین‌های مشاغل مختلف دعوت می‌شوند تا با حضور در این برنامه تجربیات خود را در اختیار نوجوانان قرار دهند.
جوادزاده هم‌چنین از پخش برنامه‌ای با عنوان «کافه سپید» خبر داد و افزود: این برنامه پنجشنبه‌ها ساعت ۱۹ با اجرای هیلدا خسروی پخش می‌شود.
وی گفت: در این بخش جذاب نوجوانان با نخبگان فرهنگی هنری کشور مانند کمال‌الملک، حضرت حافظ ، ‌فردوسی و دیگر موارد آشنا خواهند شد.
جوادزاده افزود: این برنامه از پنجشنبه ۷ دی به صورت زنده پخش خواهد شد.

 

+ توضیحات سایت فرش سپید

سایت فرش سپید اعلام می‌کند با توجه به این که زمان مصاحبه چندین روز قبل از انتشار این خبر بوده، هنوز انتخاب خانم هیلدا خسروی برای برنامه کافه سپید قطعی نشده و به احتمال زیاد مجری این برنامه، خانم نرگس فتحی خواهند بود.

شنبه دوم دی 1391| 20:46|♥♥setareh♥♥|